Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/e/c/ecea82ec-040a-4c88-8f66-5b15ee4ecea7/mojmakeup.sk/web/wp-content/themes/Divi2018/includes/builder/functions.php on line 5840
Robíte tieto chyby pri farbení vlasov? - MôjMakeUp.sk
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V dnešnej dobe je farbenie vlasov samozrejmosť. Vďaka rôznym inováciám v oblasti farbenia vlasov vieme dosiahnuť takmer akúkoľvek farbu. Nesmieme však zabúdať na to, že aby vlasy vyzerali pekne, musíme dodržiavať určité pravidlá. Preto by sme sa mali vyhnúť nasledujúcim chybám, ktoré by mohli na vašej hlave namiesto vysnívanej farby spôsobiť katastrofu.

1. Ignorovanie rád od kaderníčky

Videli ste najnovšiu fotku vašej obľúbenej herečky na instagrame a teraz po ničom inom netúžite, iba mať takú istú farbu ako ona? Dávajte si pozor, čo vám hovorí vaša kaderníčka. Ak jej s nadšením ukazujete, akú farbu vám má namiešať a ona sa netvári zrovna nadšene, nebodaj vás odhovára, má pravdepodobne dobrý dôvod. Môže to byť preto, že nie je možné danú farbu, alebo odtieň dosiahnuť (najmä, aby to vyzeralo dobre).  V každom prípade sa s vašou kaderníčkou porozprávajte a uistite sa, že farba, ktorú ste si vybrali, je realistický cieľ.

2. Rýchly prechod z jedného extrému do druhého

Ak máte nafarbené vlasy, zmena farby počas jednej návštevy kaderníčky má svoje limity. Niektoré zmeny farby potrebujú niekoľko návštev, aby sa docielil želaný odtieň. Zvoľte radšej postupný prechod a poraďte sa so svojou vlasovou stylistkou. Vyvarujete sa tak zničených vlasov a neželaných farebných odtieňov.

3. Výber farby, ktorá ma odtieň vašej pleti

Aj keď sú výnimky, na ktorých môže takáto kombinácia vyzerať dobre, väčšina žien potrebuje medzi farbou vlasov a pleti zachovať kontrast. Ak máte bledú pleť a bledé vlasy, budete pôsobiť fádne. Myslite však na to, že aj keď kontrastné farby vyzerajú skvelo, treba mať určitú mieru a rozdiel by mal byť len niekoľko odtieňov.

4. Nedodržiavanie domácej starostlivosti o vlasy

Ak patríte medzi ženy, ktoré majú rady časté zmeny a trávite  v kaderníckom salóne hodiny, mali by ste rovnaký čas investovať do starostlivosti o vlasy aj doma. Bez správnych produktov nebude farba vlasov taká pekná a žiarivá ako by ste si želali.


TIP: Vyskúšajte regeneračnú masku na farbené vlasy Vitamino Color AOX od L’Oréal Professionnel

Kúpiť

5. Extrémne zmeny farby vlasov doma

Dofarbenie odrastajúcich vlasov, alebo zmena farby o jeden odtieň sú zmeny, ktoré zvládnete aj sami doma. Väčšie zmeny by ste však mali ponechať na skúsené ruky kaderníčky. Tie majú skúsenosti a profesionálne produkty, ktoré zabránia tomu, aby vaše vlasy mali nepekné farebné fľaky, alebo neprirodzené odtiene. Pri domácich experimentoch môžete narobiť veľa škody a náklady na ich nápravu môžu byť potom oveľa väčšie, ako bežná návšteva kaderníčky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.