Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/e/c/ecea82ec-040a-4c88-8f66-5b15ee4ecea7/mojmakeup.sk/web/wp-content/themes/Divi2018/includes/builder/functions.php on line 5840
Chcete dosiahnuť profesionálny make-up? S týmto produktom sa vám to podarí! - MôjMakeUp.sk
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Make-up hubkaVo svete make-upu už nejaký čas žne slávu malá hubka v tvare slzy. Vďaka tejto hubke dosiahnete profesionálny vzhľad a pleť bez jedinej chybičky. Kľúčom k dokonalému make-upu je jeho dokonalé rozotrenie, ktoré vám tento nástroj zabezpečí. Zabudnite na aplikáciu make-upu prstami alebo klasickými hranatými hubkami, ktoré môžu zanechať nepekné šmuhy. Vyhnete sa aj zbytočnému plýtvaniu produktov.

Ergonomický tvar make-up hubky zabezpečí bezchybnú aplikáciu tým, že umožní dostupnosť aj do záhybov na tvári. Originálny tvar hubky kopíruje kontúry tváre, vďaka čomu je make-up rozotrený rovnomerne.

Ako ju používať?

  1. Použite vodu. Make-up hubka musí byť mierne mokrá, aby zabezpečila dokonalý vzhľad. Pred použitím ju namočte do vody a zvyšok vody potom vyžmýkajte.
  2. Vklepávajte, neťahajte.  Naneste malé množstvo make-upu na ruku a namočte hubku do neho. Make-up nanášame postupným vklepávaním do pokožky. Dôležité je vyhnúť sa ťahom ako štetcom, vtedy vznikajú šmuhy a zbytočne zotierate už nanesený make-up z tváre.
  3. Dbajte sa čistotu. Raz do týždňa je vhodné ju umyť. Na hubku naneste  pár kvapiek tekutého antibakteriálneho mydla a umyte ju teplou vodou. Aby ste ju nezničili, pri umývaní ju nešúchajte, stláčaním pod vodou vymývajte zbytky líčidiel.
  4. Správne ho skladujte. Keďže s hubkou pracujeme, keď je mokrá, treba tomu prispôsobiť skladovanie. Neodporúča sa skladovanie v uzavretých obaloch alebo v make-up taštičkách. Vo vlhkej hubke by sa mohli rozširovať baktérie a spôsobiť vám neskôr problémy s pleťou. Skladujte ju v suchu, v obale s prístupom vzduchu a svetla.
  5. Nepoužívajte ju dlho. Aj pri správnom skladovaní a pravidelnom čistení je potrebné make-up hubku časom vymeniť. Odporúča sa ju používať približne tri mesiace.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.