Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/e/c/ecea82ec-040a-4c88-8f66-5b15ee4ecea7/mojmakeup.sk/web/wp-content/themes/Divi2018/includes/builder/functions.php on line 5840
Microblading: Prirodzené obočie bez každodenných úprav - MôjMakeUp.sk
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pekné a upravené obočie dokáže so vzhľadom urobiť divy. Aktuálne je v móde hrubé a výrazné obočie, ktoré si veľa žien denne dotvára pomocou rôznych gélov, ceruziek, voskov, či tieňov. Dokresľovanie a vypĺňanie obočia zaberie veľa času. Ak sa nechcete zdržovať každodenným dokresľovaním obočia, nová čepieľková metóda tetovania obočia, nazývaná microblading (vláskovanie) je pre vás ako stvorená.

Čo je to microblading?

Ide o techniku tetovania obočia, pri ktorej sa špeciálnou čepieľkou vytvárajú jednotlivé chĺpky. Vďaka tomu vyzerá obočie vyzerá veľmi prirodzene. Tetovanie je semipermanentné a vydrží približne 18 mesiacov. Rozdiel medzi semipermanentným a permanentným tetovaním v tom, do akej vrstvy pokožky sa pigment aplikuje.

Ako prebieha tetovanie obočia čepieľkovou metódou?

Tetovaniu predchádza vstupná konzultácia, pri ktorej kozmetička predkreslí tvar obočia, presne vymeria a posúdi proporcie tváre. Výber tvaru je veľmi dôležitý a ovplyvňuje výsledný vzhľad obočia. Tvar obočia je daný klenbou čelovej kosti, medzerou medzi očami, celkovým vzhľadom tváre, spánkovými oblasťami a konštantou zlatého rezu. Preto je dobré nechať výber na odborníkovi a nie sa riadiť iba módnymi trendmi.

Farba vytetovaného obočia je väčšinou rovnaká ako je vaša prirodzená farba vlasov a obočia. Tesne po aplikácii je farba zväčša výraznejšia, na v procese hojenia mierne zmení odtieň. Na výslednú farbu pôsobí aj podtón pokožky a jej celková štruktúra.

Tetovanie obočia nie je bolestivé, pretože sa pred zákrokom používa lokálna anestéza.

Výhody čepieľkového tetovania obočia:

  pekné obočie bez každodenných úprav
  vďaka tetovaniu jednotlivých chĺpkov vyzerá veľmi prirodzene
  aj keď je to tetovanie, nie je trvalé
  farba a tvar sa prispôsobuje individuálne
  oproti klasickému permanentnému tetovaniu sa lepšie hojí
  pri tetovaní obočia sa používajú prírodné pigmenty

 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.