Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/e/c/ecea82ec-040a-4c88-8f66-5b15ee4ecea7/mojmakeup.sk/web/wp-content/themes/Divi2018/includes/builder/functions.php on line 5840
Jednoduché, no zaujímavé večerné líčenie. Takto určite zaujmete! - MôjMakeUp.sk
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Čaká vás firemná párty, návšteva divadla, alebo stužková? Takéto príležitosti si jednoznačne zaslúži výnimočné líčenie. Na rozdiel od každodenného líčenia môže byť večerné líčenie výraznejšie a nemusíme sa obávať ani odvážnejších kreácií. V článku vám predstavíme tri efektné, no zároveň jednoduché tipy na líčenie očí.

Pred samotným líčením by ste si mali na tvár naniesť bázu pod make-up. Nezabudnite ani na očné viečka, báza sa hodí aj pod očné tiene – zabezpečí, že vám líčenie vydrží  skutočne celý večer. K perfektnému líčeniu neodmysliteľne patrí aj dokonale upravené obočieinšpirácie nájdete aj v článku zameranom na výber správneho tvaru obočia.

Očné tiene na večerné líčenie

Výbornou a univerzálnou voľbou na večerné líčenie je paleta očných tieňov iDivine Bad Girl od SleekTáto paleta obsahuje všetky potrebné odtiene, ktoré budete na večerný make-up potrebovať.  Nachádzajú sa v nej odtiene fialovej, modrej a čiernej avšak i béžová, či biela, ktoré sú základom večerného líčenia. Výhodou je, že paleta obsahuje matné aj metalické varianty odtieňov.

 

Kúpiť

1. Čierne metalické dymové líčenie

Večerné líčenie môže byť výraznejšie ako líčenie na všedný deň, preto ak máte jednoduchšie šaty, môžete svoj vzhľad doplniť tmavším, extravagantnejším líčením očí. Ak sa rozhodnete pre tmavé líčenie, zvoľte rúž v telových odtieňoch.

Ako na to:

Do záhybu oka, vnútorného a vonkajšieho kútika oka naneste matný čierny odtieň Noir a vytieňujte dostratena. Na stred viečka naneste odtieň Gun Metal a Blade, vďaka čomu vznikne pekný plastický vzhľad.

2. Fialovo-krémové líčenie

Jemné a vkusné líčenie docielite spojením fialovej a krémovej farby. Ak chcete večerné líčenie ozvláštniť, môžete si namiesto klasickej čiernej očnej linky naniesť nevšednú bielu linku.

Ako na to:

Do záhybu oka naneste odtieň Rebel a vytieňujte dostratena. Tenkým štetcom si aplikujte biely očný tieň Innocence nad horné riasy ako očnú linku. Pre lepšie krytie a aby sa vám linka lepšie vytvárala, môžete štetec navlhčiť.

3. Ombré očná linka

Ombré je v móde už nejakú dobu. Najprv sa táto metóda využívala v kaderníctve, neskôr prišli do módy aj ombré pery. Tento spôsob sa však dá využiť aj pri líčení očí. Je to veľmi jednoduché a určite takéto líčenie každého zaujme.

Ako na to:

Na vonkajšom kútiku oka si čiernou tekutou linkou vytvorte „zobáčik“ ako keď si maľujete klasické linky. Linku však naneste iba do 1/3 oka. Ďalej pokračujte modrou ceruzkou na oči (my sme použili Jordana odtieň Indigo Blue)  a prechod roztrite dostratena. Do vnútorného kútika pokračujte bledým tieňom (Innocence) a tiež vytieňujte.

linka na oci obmre

 

Ďakujeme internetovému obchodu Krasotika.sk za poskytnutú kvalitnú kozmetiku, s ktorou sa nám veľmi dobre pracovalo.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.